מה זה דף נחיתה – דף נחיתה בחינם – איך בונים עמוד נחיתה מעוצב

Home / פרסום דיגיטל שיווק באינטרנט / דפי נחיתה / מה זה דף נחיתה – דף נחיתה בחינם – איך בונים עמוד נחיתה מעוצב

מה זה דף נחיתה – דף נחיתה בחינם – איך בונים עמוד נחיתה מעוצב

מה זה דף נחיתה – דף נחיתה בחינם – עמוד נחיתה מעוצב – עכשיו גם אתם יכולים לבנות בקלות ובמהירות תוך דקות ספורות עמוד נחיתה ליצירת לידים בעסק שלכם בלי עלות

אם אתם בעלי עסקים, או עצמאים עם עסק קטן או עסק מתחיל, כנראה ששמעתם שיש דרך שבאמצעותה אפשר להציג מוצר או שירות בדף  באינטרנט שנקרא דף נחיתה.

מה זה דף נחיתה

דף נחיתה הוא עמוד שנמצא ברשת, בתוך האתר שלכם או מחוצה לו (באופן עצמאי) והוא נועד למטרת “לכידה” של לקוחות פוטנציאלים.

אם לצורך העניין יש לעסק שלכם אתר אינטרנט עם הרבה מידע ואינפורמציה ואתם רוצים לייצר מצב שבו אתם מכוונים את הגולשים לעמוד ספציפי של מוצר או שירות כדי להציע להם רק אותו במקום להגיע לאזורים אחרים באתר שלכם שפחות רלוונטיים עבורם.

באמצעות דפי נחיתה אפשר לעשות גם איסוף של לידים ולגרום למבקרים להשאיר פרטים.

מה זה לידים

לידים הם למעשה פרטי התקשרות שגולשים באתר שלכם משאירים על מנת לקבל מידע נוסף לטובת רכישה של מוצר או שירות.

אפשר לבנות טופס לידים באמצעות מערכת דיוור ללקוחות או למשל דרך מערכת One Two Sale  (ללא עלות בתקופת ניסיון)  יחד עם עמוד נחיתה בחינם שבו הגולשים יוכלו להשאיר את הפרטים שלהם.

לאחר שהלקוחות השאירו פרטים, בעל העסק או איש מכירות מטעמו יוצר עם הלקוח קשר, ואז יש סיכוי גבוה יחסית למכירה ללקוח הזה שכבר פגש את המוצר, התעניין, השאיר פרטים ומראה נכונות לקנות מכם.

זמן תגובה ללידLANDING PAGE250

מאוד חשוב להגיב מהר ללקוחות שפונים אליכם דרך עמוד נחיתה, מאחר ובמידה והם הגיעו למצב שהם השאירו פרטים, זה אומר שהם די “מבושלים” ומעוניינים במוצר שלכם.

לכן, לא כדאי לתת להם להמתין מעבר ל-24 שעות היות וככל שתמתינו, כך יש סיכוי גבוה יותר שהם יתייאשו ויפנו למתחרים שלכם שמציעים שירותים דומים. במידה וזמן התגובה שלהם יהיה מהיר משלכם, יש סיכוי שהם גם יסגרו שם ואתם, עלולים להפסיד לקוחות.

לכן, יש חשיבות רבה בתעדוף המענה ללידים באתר שלכם.

דף נחיתה בחינם

בדרך כלל, עלות של דף נחיתה מעוצב נעה בין 300-1000 ש”ח , תלוי דרך מי אתם עושים זאת.

המערכת של One Two Sale מאפשרת לכם להקים עמוד נחיתה בחינם בעצמכם, בקלות ובפשטות וכן, ללא עלות!

במערכת תמצאו מגוון דוגמאות לדפי נחיתה מעוצבים וממשק פשוט וקל שיאפשר לכם לייצר בעצמכם דף נחיתה תוך דקות ספורות, להעלות אותו לרשת, לחבר אותו למערכת הדיוור שלכם ב – One Two Sale  ולהנות מעד 250 דיוורים בחינם בחודש,
ולאסוף את הלידים הללו.

דפי נחיתהאיך בונים דף נחיתה

ממשק דפי הנחיתה שלנו מאוד קל ופשוט לעבודה והוא ידידותי למשתמשים, גם אם אתם מסוג האנשים שנרתעים ממערכות טכנולוגיות, הממשק עוצב והותאם לאנשים בלי הרבה ידע טכני.

בכל אחד מהפיצ’רים שיש באתר, תוכלו למצוא מגוון סרטוני הדרכה ברורים שיסבירו לכם איך לעבוד עם המערכת, איך לבנות את מערך השיווק והניהול ואיך להשתמש בכלים המעולים שיש במערכת שחלקם חינמיים וחלקם בתשלום.

גם המערכת בחבילות בתשלום, עדיין מציעות מגוון שירותים וכלים מתקדמים לניהול מערך השיווק לעסק, במחירים מאוד נמוכים ואטרקטיביים יחסית לשוק.

סרטון הדרכה איך לבנות דף נחיתה בעצמכם בחינם במערכת של One Two Sale :

לבניית דף נחיתה ופתיחת חשבון בחינם לחצו כאן 

Recommended Posts

Leave a Comment

2015-10-23_1241ניוזלטר-1024x1024