תכניות שיווק שותפים – תכניות אפיליאייט – טיפים איך לעשות כסף באינטרנט

Home / אתרי אינטרנט / תכניות שיווק שותפים – תכניות אפיליאייט – טיפים איך לעשות כסף באינטרנט

תכניות שיווק שותפים – תכניות אפיליאייט – טיפים איך לעשות כסף באינטרנט

שיווק שותפים – תכניות אפיליאייט – טיפים איך לעשות כסף באינטרנט – טיפים למשווקים מתחילים –
אפיליאייט – איך לעשות כסף מהאינטרנט – איך לייצר הכנסה פאסיבית

תכניות שותפים באינטרנט הן דרך מעולה להעלות את יכולת הרווחיות וגם לעשות מוניטיזציה לאתרי אינטרנט או לאנשים שעובדים מהבית, עצמאים שרוצים לייצר הכנסה נוספת דרך האינטרנט.

בשביל לייצר כסף מתוכניות שותפים צריך לעשות את זה בצורה נכונה.

עבודה מול תכניות שותפים יכולה להיות מפתה, בשל העובדה שאין לכם בהכרח גישה לאינפורמציה שלה אתם זקוקים כדי לקבל את ההחלטה הנכונה עם איזה ספקים כדאי לכם לעבוד.

המאמר הזה יספק לכם כמה רעיונות איך להתחיל בשיווק שותפים בחול.

עבודת השותף – אפיליאייט – כוללת יצירת קישורים מתוך תוכן ומתוך אתרי אינטרנט, אל אתרי מכירה של ספקים או חנויות שעליהם אתם יכולים להמליץ באתר שלכם בדרכים שונות.

זה אומר שאתם, כבעלי אתרים, צריכים לבחור את העסקים אותם תקדמו, בתבונה ולהבין את השוק שבו פועל בית העסק.

מומלץ לבחון את המוניטין של החברות והספקים שמציעים לכם להצטרף כשותפים והדיעות שיש עליהם ברשת לפני שתבחרו לעבוד עם חברה או אפילו אתר מסויים.

ברגע שבחרתם מוצר או ספק לעבוד איתו, מומלץ להבין את התחום ואז לייצר מספר מאמרים שמתקשרים לנושא של המוצרים ולייצר גם לינקים נכנסים לאתר שלכם מתוך אתרים אחרים כדי לקדם את עמודי המאמרים עם קישורי האפיליאייט במנועי החיפוש.

ברגע שיהיה לכם מעין “מדור” העוסק בנושא מסויים, או מתחם נישתי שקשור במוצרים שאותם תרצו לקדם, יהיה לכם יותר קל להתברג עם האתר בנישה מסוימת במנועי החיפוש.

במידה ומדובר על מוצר מורכב, מוצר אינטרנטי, מומלץ לייצר גם סרטוני וידאו או מדריכים עם צילומי מסך, שיעזרו לכם לקדם את המוצר עצמו ולהראות ערך לגולשים. זה יכול בהחלט להגדיל את הליך המכירה, להגדיל את זמן השהות בעמודים באתר שלכם ולהגדיל את הרייטינג שלכם במנועי החיפוש.

מומלץ להתמקד במוצרים שאתם אוהבים ומתחברים אליהם, כך יהיה לכם קל יותר לשווק אותם לאורך זמן ולייצר אתר אינטרנט עם תוכן שמעניין אתכם די בקלות.

שיווק שותפים הוא לא רומן קצר, אלא מערכת יחסים מתמשכת.

ככל שתשקיעו יותר בפיתוח תשתיות, כך בעתיד תקצרו פירות ואם יהיה לכם אתר עם כמה מאות עמודי תוכן שמפנה לקישורי אפיליאייט שונים, תוך כמה חודשים תוכלו לייצר לעצמכם הכנסה פאסיבית שוטפת שתוכל לייצר עבורכם פרנסה לאורך כל השנה.

הדבר רלוונטי במיוחד בקישורי אפיליאייט בשוק הבינלאומי ופחות בישראל.

כמובן שזה ידרוש מכם לייצר תוכן באנגלית על מנת לעבוד מול קהל של חו”ל, אך פוטנציאל ההכנסה גבוה פי עשרות ואף אלפי מונים.

כאשר בוחרים שוק מסוים של אפיליאייט, מומלץ לעשות מחקר שוק, לבחון את הביקוש לעומת היצע, את כמות התכנים שיש בנושא ברשת ולבדוק שאתם בשוק לא תחרותי מדי על מנת שיהיה לכם קל לייצר תוכן שיתברג היטב במנועי החיפוש בלי יותר מדי מאמץ.

כאשר בוחרים ספק לעבוד איתו כשותפים, חשוב לעבור על עמודי המכירה ולעשות וידוא שאין אפסיילים או חלונות שמפנות את האנשים לעמודים אחרים ובעצם מבטלים את קישורי האפיליאייט שלכם, וכמו כן לוודא שהעמוד יודע להמיר היטב ושיש בו תוכן כמו שצריך.

לפעמים עדיף לבחור מוצר איכותי ומבוקש עם מחיר ורווחיות גבוהים על פני מוצרים קטנים שאפשר למכור בכמויות.

כאשר אתם בונים את מערך האפיליאייט גוונו מבחינת מוצרים.

איך לייצר קישורי אפיליאיט?

מומלץ לייצר קישורי אפיליאייט למוצרים באמצעות טקסט לינקים , באנרים עם תמונות , או כפתורי רכישה באתר.

השתדלו לתת לקוראים באתר שלכם את יתרונות המוצר על מנת לשכנע אותם שכדאי להם לעבור לאתר אחר ולרכוש את המוצר.

אתר משלכם

תוכלו לייצר קישורי אפיליאייט בבלוג, באתר אינטרנט ואפילו בתוכן שיופיע בבלוגיות גדולות או פלטפורמות של בלוגים.

יחד עם זאת, כל עוד האתר לא שלכם, אתם נתונים במצב שבו מנהלי האתר יכולים להתערב בלינקים שלכם של האפיליאייט וגם באופן שבו תוכלו להציג מודעות שייצרו עבורכם רווחים.

לכן, תמיד עדיף שיהיה לכם אתר אינטרנט משלכם כמו למשל אתר וורדפרס שתוכלו לבנות בעצמכם בקלות באתר הראשי של וורדפרס ואף לחבר אליו כתובת דומיין עצמאית בלי שום ידע תכנותי מוקדם בעלות של שקלים בודדים בחודש לאתר.

כך , למעשה, יש לכם אתר משלכם, מיתוג משלכם ותוכלו לעשות בו מה שתרצו.

שקיפות

חשוב לייצר שקיפות מול הגולשים ולכתוב בתנאי האתר שיש קישורי אפיליאייט פרסומיים ולנהוג בגילוי נאות על מנת לשמור על אמינות.

מוצרי הונאה ומוצרים לא חוקיים

על אף הפיתוי הגדול ששווקים מסויימים מציעים, כמו למשל הימורים באינטרנט, תרופות או מוצרים “טבעיים”, אל תשווקו מוצר שאתם לא מאמינים בו או מוצר שעשוי להיות שנוי במחלוקת, זה רק יפגע במוניטין שלכם לטווח הרחוק ויסמן את האתר שלכם בגוגל תחת תוכן בלתי הולם, שבעתיד הרחוק יגרום לכם לעבוד קשה יותר כדי לייצר קידום אורגני.

שיווק שותפים כמו שאמרנו , הוא מערכת יחסים מתמשכת.

לפעמים תצליחו לתפוס את המוצר הנכון בזמן הנכון ולהגיע לקהל הנכון ולפעמים זה הרבה ניסוי ותעיה וצריך התמדה וסבלנות וגם גיוון של מוצרים.

אחרי שתצליחו עם נישה מסוימת של מוצרים, תוכלו לשכפל את זה לאתרים נוספים ולמוצרים בנישות שונות, וכך למעשה לייצר לעצמכם רשת של אתרים שמייצרים עבורכם הכנסה, אך יש כאן לא מעט השקעה ועבודה.

Recent Posts

Leave a Comment

צק ליסט לעבודה מהביתhands-woman-laptop-notebook